Blumix RPG Server

Bun venit pe forumul serverului Blumix. Aici poti aplica/reclama pe cineva ! Detalii: 188.213.212.109:7777 ip-ul serverului !

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[Acceptat] Cere Lider Taxi Lv - AlexandruAK47.

In jos 
AutorMesaj
alexalexjme

Data de inscriere : 02/12/2016

MesajSubiect: [Acceptat] Cere Lider Taxi Lv - AlexandruAK47.   Vin Dec 02, 2016 9:08 am

Nickname pe server:AlexandruAK47.
Ore jucate ( screenshot ) : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
De cat timp joci pe server:De o ora dar o sa joc foarte mult timp este un server ce merita jucat !

Varsta reala:14.
Ce alte jocuri mai joc?:Niciunu.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Nu stiu.

Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:Voi fii mai respectuos fata de membri factiuni mele.
Ai citit regulamentul liderilor?:Da.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):Nu am mai facut parte.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:Nu am mai facut parte.
Ce te deranjeaza cel mai mult la blumix?:Nimic este un server foarte bun.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:Da.

Ai fost banat vreodata ? De ce?:Nu am fost banat nici-o data.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:Nu am mai facut parte dintr-un mafie , am o parere buna.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:Nu am mai facut parte dintr-un Departament , am o parere ok !
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:Nu am mai facut parte dintr-o factiune pasnica am o parere foarte buna
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: [Acceptat] Cere Lider Taxi Lv - AlexandruAK47.   Vin Dec 02, 2016 9:24 am

Acceptat pentru teste.
Sus In jos
[Mr]SnK
Administrator Server

Data de inscriere : 01/12/2016
Varsta : 18
Localizare : Teleorman

MesajSubiect: Re: [Acceptat] Cere Lider Taxi Lv - AlexandruAK47.   Vin Dec 02, 2016 9:55 am

Acum esti acceptat data viitoare sa citesti si regulu
Iile pentru aplicare!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blumix-romania.hitforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [Acceptat] Cere Lider Taxi Lv - AlexandruAK47.   

Sus In jos

[Acceptat] Cere Lider Taxi Lv - AlexandruAK47.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blumix RPG Server :: Leaders Zone-
Mergi direct la: