Blumix RPG Server

Bun venit pe forumul serverului Blumix. Aici poti aplica/reclama pe cineva ! Detalii: 188.213.212.109:7777 ip-ul serverului !

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[Acceptat] Lider Paramedic Las Venturas - _Super__Star_

In jos 
AutorMesaj
_Super__Star_123

Data de inscriere : 02/12/2016

MesajSubiect: [Acceptat] Lider Paramedic Las Venturas - _Super__Star_   Vin Dec 02, 2016 1:55 pm

Nickname pe server:
Ore jucate ( screenshot ) :
De cat timp joci pe server:

Varsta reala: 15 ani.
Ce alte jocuri mai joc?: CS:GO.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Inca nu m-am gandit, dar trebuie sa incep sa ma gandesc.

Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Pai o sa acord FW (Faction Warn) la cea mai mica greseala, din greseli se invata.
Ai citit regulamentul liderilor?: Da.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): LVPD rank 6, 4 zile.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: LVPD rank 6, 4 zile.
Ce te deranjeaza cel mai mult la blumix?: Nimic, server-ul este perfect.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am experietna dorita de voi.
Ai fost banat vreodata ? De ce?: Nu.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu am stat, o parere rea si buna.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: 4 zile, o parere buna.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Nu am stat, o parere normala.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: [Acceptat] Lider Paramedic Las Venturas - _Super__Star_   Vin Dec 02, 2016 1:56 pm

Acceptat pentru teste.
Sus In jos

[Acceptat] Lider Paramedic Las Venturas - _Super__Star_
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blumix RPG Server :: Leaders Zone-
Mergi direct la: